Sail Szczecin Cup na 3 miejscu.

Odyssey Sailing Club w miniony weekend wywalczył Brązowy Medal w regatach o Sail Szczecin Cup. Był to dla nas doskonały sprawdzian przed nadchodzącą imprezą już za tydzień, też w Szczecinie i też na tych samych jachtach 😀

Sail Szczecin Cup 2020 za nami. Dzisiaj wyścigi na Odrze, których wg prognozy miało…. nie być! A były i to aż 6, wiatr idealnie w linii rzeki od Elewatora, nie było go dużo ale na tyle że można było się pościgać w otoczeniu Daru Młodzieży, Pogorii i wielu innych jednostek stojących i pływających przy Wałach Chrobrego.

Impreza była dla nas bardzo udana nie tylko ze względu na wynik. W zachodniopomorskim pojawiliśmy się przede wszystkim w celach treningowych – za tydzień startujemy w Szczecinie w lidze na tych samych jachtach. Dzięki (jak zwykle) sprawnej organizacji udało się przeprowadzić 17 wyścigów. WOW

Gratulacje dla załogi Patryka Zbroi za najlepsze żeglowanie i podziękowania dla naszych klubowiczów/załogi za piękną pracę. Jesteśmy gotowi.

Wyniki poniżej:

  1. Patryk Zbroja z załogą – 26 pkt
  2. YachtClub GdańskHRMRacingTeam – Tomasz Micewicz z załogą 46 pkt.
  3. Odyssey Sailing Club – Jacek Turczynowicz z załogą – 48 pkt.
  4. Hotel Aurora Family & SPA – Aleksander Waszkiewicz z załogą – 50 pkt.
  5. SPORT VITA Ski&Sail – Bartłomiej Wójciak z załogą – 66 pkt.
  6. Pomarańczowe Czapeczki – Sławomir Egert z załogą – 88 pkt

Reprezentację Odyssey Sailing Club stanowili:

  • Jacek Turczynowicz – sternik
  • Jens Schwer – grot/spinaker
  • Mirosław Dołowy – fok
  • Tomasz Gutmański – dziobowy

Napisz komentarz

Jacek Turczynowicz

Autor wpisu

Jacek Turczynowicz
TELEFON
+48 695 763 772
EMAIL
[email protected]

Biografia

Jacek Turczynowicz - trener i wychowawca wielu zdobywców medali Mistrzostw kraju. Trener Kadry Narodowej w klasie Optimist 2019. Certyfikowany instruktor i trener (Yachting Australia), skipper Yachtmaster Offshore (RYA). Jacek jest autorem książki ABC Żeglowania przydatnej dla osób rozpoczynających naukę oraz serii filmów szkoleniowych o tym samym tytule.