Polska EkstraklasaŻeglarska 2019 zakończona.

W miniony weekend odbyła się ostatnia finałowa impreza w Szczecinie. Dwie załogi Odyssey Sailing Club już przed regatami były w strefie spadkowej i mimo kilku dobrych momentów, nie udało się nam utrzymać w Ekstraklasie. Tym samym spadamy do pierwszej Ligi.🤭

Na pierwszych miejscach podium plasują się: #GiżyckaGrupaRegatowa#Legia Warszawa oraz #JeziorakJachtKlub. Gratulacje!👏

Podsumowując nasz udział w wydarzeniu możemy śmiało stwierdzić, że nie było łatwo, że był to doskonały trening i na pewno jeszcze do Ekstraklasy wrócimy, ale mocniejsi. ☠️

Serdeczne podziękowania dla Maćka Cylupy i jego DREAM TEAM. Kawał dobrej roboty dla polskiego żeglarstwa. Najlepsza oprawa medialna, komentarze live, foty, filmy, SAP Sailing, wieczorki przy piwie… Dziękujemy również wszystkim załogom za te kilka weekendów intensywnego ścigania i za doskonałą atmosferę.👍💪

Odyssey Sailing Club jest klubem, który zrzesza pasjonatów żeglarstwa. Nasi członkowie to amatorzy, których głównym celem jest zdobywanie i poszerzanie wiedzy na temat regatowego pływania. Wśród naszych klubowiczów nie ma zawodowców, ale dzięki formule szkoleniowej i możliwości udziału w takich imprezach jak Ekstraklasa, mamy szanse na ciągły rozwój i poprawę naszych wyników z regat na regaty. Wygrana w poszczególnych wyścigach pokazuje, że jest w nas potencjał.💹

Dziękujemy naszym klubowiczom za udział i kawał dobrej roboty, Jackowi Turczynowiczowi (naszemu trenerowi) i Bartkowi Wójciakowi (sternikowi Odyssey 2) za moc wrażeń i przekazaną wiedzę.

Napisz komentarz

Jacek Turczynowicz

Autor wpisu

Jacek Turczynowicz
TELEFON
+48 695 763 772
EMAIL
[email protected]

Biografia

Jacek Turczynowicz - trener i wychowawca wielu zdobywców medali Mistrzostw kraju. Trener Kadry Narodowej w klasie Optimist 2019. Certyfikowany instruktor i trener (Yachting Australia), skipper Yachtmaster Offshore (RYA). Jacek jest autorem książki ABC Żeglowania przydatnej dla osób rozpoczynających naukę oraz serii filmów szkoleniowych o tym samym tytule.