Spotkanie integracyjne Odyssey Sailing Club nad Zegrzem!

27 maja spotkaliśmy się w przystani Między Żaglami

Było nam bardzo miło poznać osobiście naszych Klubowiczów oraz ich rodziny:) w niedzielne popołudnie, bardzo słoneczne i ciepłe mimo poprzedniego, ulewnego dnia! Nasze spotkanie miało charakter rekreacyjny – przede wszystkim chcieliśmy się poznać, opowiedzieć o naszym klubie i aktywnościach w jego ramach prowadzonych oraz o planach na obecny sezon żeglarski.

 

Była to jednak nie tylko świetna okazja do poznania naszych klubowiczów, ale również szansa dla niektórych na pierwszy kontakt z żeglarstwem! Po krótkim powitaniu i odprawie sterników, oraz podziale załóg wypłynęliśmy na Omegach na akwen Zalewu Zegrzyńskiego!

 

Były krótkie wyścigi i dużo emocji! 🙂 A po zejściu z wody spędziliśmy miły czas przy grillu i rozmowach.

 

 

Serdecznie dziękujemy za przybycie i aktywny udział w spotkaniu integracyjnym Odyssey Sailing Club, mamy nadzieję, że podobało Wam się tak samo jak nam, i że poczuliście ducha żeglarskiej przygody!

 

Napisz komentarz

Jacek Turczynowicz

Autor wpisu

Jacek Turczynowicz
TELEFON
+48 695 763 772
EMAIL
[email protected]

Biografia

Jacek Turczynowicz - trener i wychowawca wielu zdobywców medali Mistrzostw kraju. Trener Kadry Narodowej w klasie Optimist 2019. Certyfikowany instruktor i trener (Yachting Australia), skipper Yachtmaster Offshore (RYA). Jacek jest autorem książki ABC Żeglowania przydatnej dla osób rozpoczynających naukę oraz serii filmów szkoleniowych o tym samym tytule.