Zakończenie sezonu 2018!

W piątek 16 listopada 2018 roku odbyło się klubowe zakończenie sezonu. Spotkaliśmy się w Tawernie Korsarz w Warszawie, aby w gronie ponad 30 osób wspólnie podsumować i powspominać regaty oraz żeglarskie wydarzenia, w których braliśmy udział w tym roku. Był czas na obejrzenie filmów i zdjęć z regat, były tańce i zabawa do późnych godzin wieczornych przy koncercie zespołu B.O.R.Y.

Spotkanie miało także na celu przedstawienie propozycji kalendarza na nadchodzący sezon 2019. Planujemy wziąć udział w wielu wydarzeniach, a dzięki przygotowanej wcześniej ankiecie dotyczącej naszego klubu i  jego działalności, mamy możliwość przeżyć przyszły rok jeszcze intensywniej i ciekawiej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w żeglarskiej przygodzie z Odyssey Sailing Club!!!

Napisz komentarz

Jacek Turczynowicz

Autor wpisu

Jacek Turczynowicz
TELEFON
+48 695 763 772
EMAIL
[email protected]

Biografia

Jacek Turczynowicz - trener i wychowawca wielu zdobywców medali Mistrzostw kraju. Certyfikowany instruktor i trener (Yachting Australia). Jacek jest autorem książki ABC Żeglowania przydatnej dla osób rozpoczynających naukę oraz serii filmów szkoleniowych o tym samym tytule.