Załoga Odyssey Sailing Club Mistrzem Polski w klasie T-3 Pucharu Polski Jachtów Kabinowych!

Pierwszy weekend czerwca upłynął nam pod znakiem Długodystansowych Mistrzostw Polski Jachtów Kabinowych ANWIL CUP 2021.

Na starcie regat we Włocławsku w dniach 4-6 czerwca stanęło 37 załóg z ponad setką zawodników na pokładach. Wśród nich – nasza załoga Odyssey Sailing Club w składzie: Radek Sternicki-ster, Tomasz Gutmański-trymer grota, Anna Traczyńska-trymer foka, Aleksander Sternicki-dziobowy.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie untitled-250-01-1024x684.jpeg

Zawodnicy  ścigali się w trzech, zaliczanych do Mistrzostw Polski klasach: T-1, T-2 i T-3 oraz w klasie OPEN i MICRO. Nasza drużyna jachcie Saturn 24RC o nazwie “Sternik” zajęła zaszczytne pierwsze miejsce w Klasie T-3, zdobywając tytuł Mistrza Polski. Gratulujemy zwycięzcom w pozostałych kategoriach oraz naszym konkurentom.

Z dumą przypominamy, że jako Odyssey Dealer Group mamy przyjemność być sponsorem całego cyklu regat Pucharu Polski Jachtów Kabinowych

Napisz komentarz

Jacek Turczynowicz

Autor wpisu

Jacek Turczynowicz
TELEFON
+48 695 763 772
EMAIL
[email protected]

Biografia

Jacek Turczynowicz - trener i wychowawca wielu zdobywców medali Mistrzostw kraju. Trener Kadry Narodowej w klasie Optimist 2019. Certyfikowany instruktor i trener (Yachting Australia), skipper Yachtmaster Offshore (RYA). Jacek jest autorem książki ABC Żeglowania przydatnej dla osób rozpoczynających naukę oraz serii filmów szkoleniowych o tym samym tytule.